לפרטים נוספים
077-4560656
050-3727346
טיפול בנחירות - לחץ להגדלה
טיפול בנחירות - לחץ להגדלה
טיפול בנחירות - לחץ להגדלה
טיפול בנחירות - לחץ להגדלה
טיפול בנחירות - לחץ להגדלה
טיפול בנחירות - לחץ להגדלה
טיפול בנחירות
מכשיר למניעת נחירות, או מכשיר נגד נחירות, SnoreMD הינו התקן דנטלי לטיפול בנחירות, המייצב את הלסת ויעיל להפחתת נחירות.

טיפול בנחירות מחירון מבצע
מכשיר למניעת נחירות SnoreMD 2,000 ₪ 1,700 ₪ בלבד

נחירות,
נחירות, הן תופעה נפוצה שרבים מאתנו מכירים, הן מוגדרות כהפרעה נשימתית היוצרת רעש במהלך השינה ומפריעה לאדם שנוחר, וגם למי שיושן לידו. הרעש שנגרם במהלך הנחירה נוצר עקב היצרות דרכי האוויר במקום שבו הגרון והחייך נפגשים, יש מי שנוחר עם רעש קל ויש מי שנוחר עם רעש בעוצמה גבוהה, יש מי שנוחר עם פה פתוח ויש מי שנוחר עם פה סגור. הגורמים שבגללם מתבצע תהליך של היצרות דרכי האוויר במקום שבו הגרון והחייך נפגשים הם שונים ורבים בניהם : מבנה החייך, שתיית אלכוהול, עישון, השמנה, אלרגיות שונות, הצטננות, ועוד. היום בעידן שבו נערכים לא מעט מחקרים על נחירות, יש לא מעט חוקרים הטוענים שיש קשר בין נחירות לבין תופעות שונות כמו פגיעה בריכוז, דיכאון, עייפות ועוד. יש היום לא מעט אמצעים ושיטת טיפול למניעת נחירות בניהם ניתוחים, מכשירים שונים המונעים היצרות של דרכי האוויר.

טיפול בנחירות,
יש דברים, שגם אם אנחנו לא תמיד נותנים את הדעת עליהם, ברורה הבעייתיות שבהם. נחירות נכנסות לתמונה בנקודה הזו בדיוק. המדובר הוא במצב המתרחש בזמן שינה ולכן לא תמיד מודעים אליו ובא לידי ביטוי בהיצרות דרכי הנשימה, ברטט הרקמות הרכות בלוע וברעש המוכר והמטריד. נחירה, מעבר לחוסר הנוחות שלה עבור הסובבים, מביאה לתסמינים שליליים דוגמת פגיעה ברצף ובאיכות השינה, עייפות כרונית, קשיים בתפקוד, דיכאון, רגוז, הגברת הסבירות לסבול מלחץ דם גבוה או אפילו הפחתת החשק המיני. החדשות הטובות הן שמורכבות הסיטואציה הביאה, במרוצת השנים, לפיתוח לא מעט שיטות טיפול בנחירות. המחפשים עבור נחירות, פתרון יכולים להתבסס, בין השאר, על כרית נגד נחירות, מדבקות, מסכת אוויר בלחץ חיובי (CPAP), טיפול בגלי רדיו, ניתוח לייזר ועוד. אלא שדומה שאין בנמצא פתרון יעיל יותר לטיפול בנחירות מאשר מכשיר נגד נחירות. 


איך למנוע נחירות?,
מי שסובל מנחירות ומעוניין לדעת איך למנוע אותן ולישון לילה שלם בשקט, מומלץ לו להימנע מהגורמים שבגללם נוצרת ההיצרות של דרכי הנשימה הגורמת לרעש הנקרא נחירה. רופאים המתמחים בדרכי הנשימה ובמניעת נחירות, ימליצו לאלו הסובלים מנחירות, להימנע משתיית אלכוהול מופרזת, מעישון, מהשמנה, ומשאר הגורמים הידועים כגורמים העלולים לפתח נחירות. בנוסף לכך ידוע ששכיבה על הצד במהלך השינה גם היא יכולה לסייע. אפשרות נוספת לפתרון השאלה איך למנוע נחירות, היא באמצעות מכשירים שונים המונעים היצרות של דרכי הנשימה, ובאמצעות ניתוחים כירורגיים, כל אלו הם הפתרונות הנפוצים היום למניעת נחירות.

מכשיר למניעת נחירות, או מכשיר נגד נחירות,
כאשר מדברים על טיפול בנחירות, מדברים על מכשיר למניעת נחירות, או מכשיר נגד נחירות, ומתכוונים למעשה להתקן דנטלי, המומלץ מאד על ידי רופאים בארץ ובעולם. למעשה, האקדמיה האמריקאית לרפואה שינה הגדירה שפתרון נגד נחירות, צריך להיות דרך ההתערבות הראשונה עם הבעיה, בעיקר כאשר הנחירות ודום הנשימה בשינה הן בדרגת חומרה קלה או בינונית. באנגליה, נערך מחקר שהצביע על יעילות של ההתקנים הדנטליים בהפחתת נחירות, גם קשות, בכ-85%. בפועל, טיפול בנחירות, באמצעות מכשיר למניעת נחירות, או מכשיר נגד נחירות, מהסוג SnoreMD האמור כולל בתוכו שתי פלטות, אשר חייבות להיות מותאמות באופן מלא ללסתותיו של האדם המטופל. ההתקן הדנטלי SnoreMD מסייע בקידומה העדין של הלסת התחתונה (למעשה, מיצוב מחדש שלה), מה שמונע מבסיס הלשון לצנוח כלפי מטה, ומביא לכך שדרכי האוויר העליונות יישארו פתוחות. מכאן ועד להפחתת הנחירות הדרך, כאמור, אינה ארוכה כלל וכלל.

טיפול בנחירות,
יחד עם הנאמר למעלה בטיפול בנחירות, באמצעות מכשיר למניעת נחירות חשוב להזכיר שכדי להביא למצב בו מכשיר מונע נחירות, אכן יעשה את עבודתו נאמנה, נדרש לתת את הדעת על מספר סוגיות ביחס אליו. מבחינה טכנית, מדובר כאן על יכולת לקדם את הלסת התחתונה במרווחים הנעים בין אחד לשישה מילימטרים. המכשיר עצמו עשוי מחומרים איכותיים, דוגמת קו פולימרים. הוא פשוט מאד לניקוי ויכול להחזיק מעמד, ללא החלפה, פרק זמן הנע בין שנה לשנה וחצי. מבחינה בטיחותית, אסור שההתקן יכיל בתוכו חלקים קטנים, אותם עלול האדם לבלוע בשנתו, ורצוי מאד שלא חומרים מתכתיים דוגמת ברגים או חוטים. במצב הזה, התרחיש השלילי האפשרי הוא שבירת השיניים, או הופעת סדקים בהן, מה שכמובן לא תורם למצב. המכשירים הייעודיים שנועדו להציע עבור טיפול נחירות נבדקו בצורה קלינית במשך שנים, וזאת במטרה להבטיח כי לא יופיעו אי אילו תופעות לוואי, שמבטלות בצורה משמעותית יתרונות רבים שלהם. עדיין, יש לקחת בחשבון תקופת הסתגלות קצרה בת כשבוע למכשור החדש המושם בתוך הלסת, וגם אפשרות להופעת כאבים מתונים בתקופה זו. תופעות לוואי חמורות יותר, ובכלל זה כאבים עזים, עלולות להצביע על בעיה אחרת, כוללנית יותר, ולכן חשוב לפנות בהקדם האפשרי לגורם המקצועי המטפל.

כרית נגד נחירות,
כרית מיוחדת, התומכת בשרירי הצוואר בזמן השינה ועוזרת למעבר האוויר בקנה ובכך מאפשרת נשימה קלה יותר. היות ותנוחת השינה משפיעה מאוד על תופעת הנחירות כרית נגד נחירות, למעשה מונעת את הופעתן עקב התנוחה המיוחדת שנוצרת בזמן השינה בשכיבה על הכרית. יש לציין כי שינה על הצד מפחיתה את תופעת הנחירות ושינה על הגב מגבירה אותן. כרית נגד נחירות, מתאימה בעיקר לסובלים מנחירות בעקבות תנוחת שינה לקויה. הכרית למניעת נחירות, ממקמת הראש והצוואר בצורה נכונה כך שמעבר האוויר משתפר ונשאר פתוח והנחירות נעלמות. החסרונות בשימוש בכריות נגד נחירות, מחיר יקר, לא מתאים לכולם והיעילות נמוכה. ובכל מקרה יכולה רק להפחית את בעיית הנחירות.


נחירות בהריון,
כולנו יודעים שתהליך ההיריון יש לו השלכות שונות, והוא מביא לשינויים פיזיולוגיים שונים, אחד השינויים הפיזיולוגיים שיכולים להתרחש הוא התפתחות של נחירות בהריון, גם אצל נשים שלא נחרו אף פעם. לא ברור עדיין עד הסוף מהי הסיבה מדוע נשים שלא נחרו עד ההיריון מתחילות לנחור בהריון, ההערכה היא שעליה ברמת הורמון האסטרוגן במהלך ההיריון גורמת להצטברות ליחה בדרכי הנשימה ופוגעת במעבר תקין של האוויר בדרכי הנשימה. גם העלייה במשקל שנגרמת במהלך ההיריון יכולה להיות סיבה להתפתחות של נחירות בהריון. בכל מקרה אישה שנוחרת במהלך ההיריון, צריכה לדעת שהנחירות הללו הן עניין שגרתי אצל נשים רבות הנמצאות בהריון, יחד עם זאת חשוב לעקוב אחר הנחירות הללו ולשים לב שהנחירות הללו אין בהן הפסקות נשימתיות שעלולות לגרום להפסקות של זרימת חמצן לעובר.

מה עושים נגד נחירות?,
סובלים מנחירות באופן יומיומי, ניסיתם כבר את הכול, פניתם לרופא ומרגישים חסרי אונים, אם אתם רוצים לדעת מה עושים נגד נחירות, כדאי לדעת שיש לא מעט צעדים שאפשר לנקוט כדי לצמצם כמה שאפשר את תופעת הנחירות, אבל לפני שנוקטים בצעדים לצמצום הנחירות, חשוב לזהות קודם כל ממה הן נגרמות. אצל אחד הן נגרמות ממבנה צר של החייך, ואצל השני הן נגרמות משתיה מרובה של אלכוהול או ממשקל גבוה. אז מי מכם שרוצה לדעת מה עושים נגד נחירות יכול למצוא היום שפע של מידע באתרי האינטרנט על צעדים למניעת נחירות, ולצמצום התופעה. יש כאלו שבמקום ירידה במשקל או הימנעות מעישון יפנו ישר לניתוח כירורגי שימנע את המשך הנחירות ויש כאלו שירכשו מכשיר כלשהו כמו המכשיר הנקרא SnoreMD  שבעזרתו מורחבים דרכי הנשימה ונמנע מצב של מפגש החייך והגרון והיוצרות הנחירה.

נחירות בשינה,
תופעה ידועה ונפוצה זו של נחירות בשינה, שמפריעה לא רק למי שסובל ממנה אלא גם למי שנמצא לידם. ההשלכות של נחירות בשינה, יכולות להיות פגיעה בזוגיות, פגיעה בתהליך ההיריון, הפסקות נשימה, עייפות מתמדת במהלך היום, עצבנות חוסר ריכוז ועוד. נחירות בשינה יכולות להיות בצורות שונות יש מי שינחר עם פה פתוח ויש מי שינחר עם פה סגור, יש מי שינחר בגלל גודש באף, ויש מי שינחר בגלל אלרגיה כלשהי. בכל מקרה נחירות בשינה, אינן תופעה נעימה וכדאי להתמודד אתה ולמצוא לה את הפתרון האופטימלי, יש מי שבשבילו הפתרון האופטימלי הוא ניתוח כירורגי ויש מי שבשבילו הפתרון האופטימלי הוא שימוש באחד ממגוון המכשירים הקיימים היום שבעזרתם ניתן למנוע בצורה מקסימלית התפתחות של נחירות במהלך השינה.

  

רוכש מכשיר נגד נחירות נהנה...
משינה שקטה וללא נחירות. המכשיר למניעת נחירות, או מכשיר נגד נחירות, האמור למעלה בטוח לשימוש, ללא תופעות לווי ובדוק רפואית. SnoreMD עומד בתקן של משרד הבריאות ישראלי, אמריקאי והייחוד האירופי. המכשיר SnoreMD הינו התקן דנטלי המייצב את הלסת, משאיר את דרכי הנשימה פתוחים ומניעה את התנודות הגורמות לנחירות. המכשיר נגד נחירות, המיועד לטיפול בנחירות, יעיל מאוד להפחתת נחירות, בשינה, ניתן לכוונן את התקן ולהתאים אותו אישית. המכשיר SnoreMD קל ונוח לשימוש, קל לניקוי ומספק פתרון אמתי לאנשי שסובלים מנחירות כרוניות ולבני משפחותיהם. ניתן לרכוש את המכשיר אצל רופאי השיניים הנבחרים. מכשיר למניעת נחירות SnoreMD - הטיפול בנחירות שלך.

פרטים על יתרונות נוספים של מכשיר למניעת נחירות, SnoreMD בהצגת ‏תעודת עובד בלבד, אין כפל מבצעים, בכפוף לתקנון. מכשיר למניעת נחירות

מפת הגעה למשרדי החברה ברחוב דודו דותן 3, נתניה


הצג את המקומות של Gonow במפה גדולה יותר
הטבות ומבצעים לעובדי חברות שבהסדר בלבד!
כאן קיימות הטבות ומבצעים נוספים לעובדי חברות שבהסדר בלבד!תוקף: דצמבר 2019
טיפול בנחירות
נתניה, דודו דותן 3. 077-4560656 
 

אבחון ואימון אישי  | איפור מקצועי  | אירועים  | בתי אבות  | גדרות ושערים  | דוכנים וירידים  | הובלות  | הריון ולידה  |
חיות מחמד  | טיפוח ובריאות  | לבית ולמשרד  | מכוני יופי  | מעצבי פנים ואדריכלים  | מרפאות שיניים  | מתנות  | נופש וספא  |
נעליים ואורטופדיה  | ספורט וכושר  | פיננסים  | צילום  | קורסים וסדנאות  | קייטרינג ואוכל מוכן  | רפואה משלימה  | שירותים משפטיים  |
שמלות כלה וערב  | תחבורה עירונית  | תכשיטים  | הטבות לעובדים  | הנחות לועדי עובדים  | אודותינו  | הסדר חברות  | מועדון חברים  | רשימת תפוצה

תפריט הטבות


  פשוש פרימיום בע"מ, פרסום שיווק ושרות למגזר העסקי, טלפון: 077-4560656 נייד: 050-3727346
* כל המידע המופיע באתר "פשוש פרימיום" באחריות המפרסמים בלבד וכל האמור באתר "פשוש פרימיום" הינו בגדר המלצה בלבד *
WEBSTUFF israel :: www.WEBSTUFF.co.il :: פתרונות אינטרנט אחסון אתרים  אחסון אתר