לפרטים נוספים
077-4560656
050-3727346
קוסמטיקאית בבת-ים - לחץ להגדלה
קוסמטיקאית בבת-ים - לחץ להגדלה
קוסמטיקאית בבת-ים - לחץ להגדלה
קוסמטיקאית בבת-ים - לחץ להגדלה
קוסמטיקאית בבת-ים - לחץ להגדלה
קוסמטיקאית בבת-ים - לחץ להגדלה
קוסמטיקאית בבת-ים - לחץ להגדלה
קוסמטיקאית בבת-ים
שרונה יוסף, קוסמטיקאית בבת-ים, קוסמטיקאית מומלצת בבתים, המתמחה בטיפולים קוסמטיים, פדיקור רפואי, מניקור, טיפול פטרת ציפורניים, עיצוב גבות בשיטת השערה, טיפולי פנים, טיפול באקנה בפנים, עיסויים, הסרת שיער, דיקור סיני, ועיצוב גבות בשיטת השערה בבת ים.

סוג הטיפול מחירון מבצע לגולשי האתר
מניקור ג'ל 60 ₪ 50 ₪
מניקור רפואי 60 ₪ 50 ₪
הסרת שיער בשעווה 50-100 40-90
פדיקור רפואי 100 ₪ 80 ₪
ניקוי פנים 150 ₪ 130 ₪
פדיקור + מניקור 200 ₪ 180 ₪
דיקור קוסמטי לפנים 200 ₪ 180 ₪
דיקור סיני 200 ₪ 180 ₪
עיסוי הוליסטי 200 ₪ 180 ₪
טיפול טבעי לפנים 250 ₪ 230 ₪
טיפול פטרת ציפורניים 350 ₪ 320 ₪
טיפול אקנה 250 ₪ 230 ₪
טיפול יופי 350 ₪ 320 ₪
טיפול פיגמנטציה 250-300 ₪ 230-280 ₪
גבות בשיטת השערה 1200 ₪ 990 ₪

מכון יופי בבת-ים,
בשנים האחרונות היופי והמראה החיצוני הם בעלי ערך יותר גבוה בחיינו, ולכן יותר ויותר נשים מגיעות למכוני יופי, כדי לטפח את המראה החיצוני. ניתן למצוא היום בכל עיר מכון יופי, שבו ניתן לקבל טיפולים שונים החל מטיפולי פנים, טיפול באקנה בפנים, גבות בשיטת השערה, ניקוי פנים, טיפול באקנה, וכלה בטיפולי פדיקור רפואי, ומניקור. מי מכן שמחפשת מכון יופי בבת-ים, מומלץ לה לפנות אל מכון היופי, של שרונה יוסף, שבו ניתן לקבל מעטפת שלמה של טיפולי פנים, טיפולי טיפוח, וטיפולי יופי.

עיצוב גבות בשיטת השערה,
יותר ויותר קוסמטיקאיות, בוחרות להציע ללקוחותיהן מכלול שלם של שירותים, שירותים קוסמטיים ייחודיים. בין אם מדובר, בעיצוב גבות בשיטת השערה, או פדיקור רפואי, האפשרויות הן רבות מאד ומותאמות לכל לקוחה באופן אישי. שירותי עיצוב גבות בשיטת השערה בבת-ים, מצריכים מיומנות, ניסיון וגם ידע בתחום. כך שגם שירותי עיצוב גבות בשיטת השערה בבת-ים, וגם טיפולי פנים בבת ים. מה כולל, במסגרתו, כל אחד מהשירותים האלה? הנה, התשובה שרונה יוסף קוסמטיקאית פרא רפואית בבתים.


קוסמטיקאית בבת-ים,
אם אתן מתגוררות בבת-ים, ומעוניינות למצוא קוסמטיקאית בבת-ים, שידועה קוסמטיקאית מומלצת בבתים, טובה, מקצועית ומנוסה, הרי שעליכם לחפש קוסמטיקאית, שיש לה תעודת הסמכה ויש לה הכשרה בכל שיטות הטיפול החדשות, קוסמטיקאית, שמכירה את כל אמצעי הטיפול החדשניים שנכנסו לעולם הקוסמטיקה של המאה ה-21. קוסמטיקאית בבת-ים, שיש לה דיפלומה עדיפה פי כמה וכמה על פני קוסמטיקאית שעובדת באחת השכונות ואין לה הכשרה כלשהי או הסמכה כלשהי. שרונה יוסף קוסמטיקאית בבת-ים, מוסמכת, מובילה ומומלצת היא הקוסמטיקאית שלך!טיפולי פנים בבת-ים,

טיפולי פנים, בכלל או טיפולי פנים בבת ים, בפרט הניתנים על ידי קוסמטיקאיות ונשות מקצוע, המתמחות בכך, מתאימים לנשים בכל הגילאים והם הזדמנות נפלאה ליהנות מפנים מטופחות ויפות. טיפולי פנים בבת ים, נעשים בהתאם לטכניקות עבודה שונות, כשכל אחת מהן מתאימה לאישה אחרת. מי שמעוניינת ליהנות מטיפול פנים, חשוב שתכיר תחילה מעט את התחום וגם כיצד זה מתבצע. גם מי שמעוניינת בטיפולי פנים, המבוצעים ע''י קוסמטיקאית רפואית כדאי לה לבחון מעט את הנושא כדי לבחור בטיפול פנים המתאים לה ביותר. כשמדברים על טיפולי פנים, מתכוונים לשימוש בחומרים מעולים, וטכניקות, ידע ומקצועיות מעולים שירותים אלה מאפשרים לכל אישה הבוחרת בכך ליהנות מפנים יפות זוהרות ומטופחות ..

טיפול פנים בבת-ים,
הזדקנות העור ונזקי מזג האוויר באורך החיים המודרני הכוללים חשיפה ממושכת לשמש ללא הגנה באים לידי ביטויי ישירות בעור הפנים, בנזקים הנגרמים לעור בחשיפה ישירה לשמש, נזקים שלא תמיד ניתנים לזיהוי באופן מידי. אך ידוע שנזקים אלו מחמירים ונותנים את סימנם ככל שעובר הזמן. כדי להקדים ולנסות לשפר או להימנע מטיפולים מסובכים שעלולים להידרש בעתיד לעור הפנים חשוב לטפל בצרכים הנדרשים לעור עוד בטרם הופעתם של הנזקים הללו. טיפול פנים, חשוב ביותר בתהליכי הטיפוח לעור, כאשר יעילותו בניקוי וחידוש תאי עור הפנים. טיפול פנים, מתאים לכל אחת ואחד ומשמש כמאיץ להתחדשות העור. שרונה יוסף מבצעת טיפול פנים בבת-ים, מקצועי, המתחיל באבחון העור, בקביעת החומרים המתאמים ומגע פיזי מהנה ומשחרר. כל קוסמטיקאית, מקצועית ורצינית בבת-ים, יכולה וצריכה להציע טיפול פנים, או בפרט לתושבות בתים, טיפול פנים בבת-ים. יש היום מגוון של טיפולי פנים, שניתן לקבל אצל כל קוסמטיקאית, החל טיפול פנים, למניעת קמטים, טיפולי יופי, טיפולי זוהר, וכלה בטיפול הצערת העור. אז אם אתן מחפשות טיפול פנים בבת-ים, הרי שאצל שרונה יוסף, שהיא קוסמטיקאית מומלצת בבתים, מנוסה בעלת ניסיון של שנים רבות, ובעלת הסמכה, תוכלו לקבל טיפול פנים, מקצועי ויעיל למראה זוהר ורענן.

עיצוב גבות בשיטת השערה בבת-ים,
גם שירותי עיצוב גבות בבת ים, הם שירותים פופולאריים מאד ונשים רבות מעוניינות ליהנות מהם כדי לזכות בגבות יפות יותר ומסודרות יותר. עיצוב גבות בבת ים, או עיצוב גבות בשיטת השערה, המוצע על ידי הקוסמטיקאיות המתמחות בכך, עוזר לשנות את המראה הכללי ולהפוך אותו למושקע ויפה הרבה יותר. בעזרת השירות המיוחד הזה ניתן ליצור מראה צעיר יותר, וגם לטפל בפגמים שונים באופן עקיף. סידור נכון של גבות יכול להרים את העפעפיים וגם להדגיש אותן, ובמיוחד אם דואגים לאפר את העין בצלליות המתאימות וגם במסקרה. שירות זה חשוב שייעשה על ידי קוסמטיקאית, או אשת מקצוע, המתמחה בכך ומכירה את הטרנדים השונים בתחום לרבות שיטות העיצוב הקיימות, המותאמות לכל אישה באופן אישי ומאפשרות לה ליהנות מהמראה הנכון. מחפשת לעשות גבות בשיטת השערה, שרונה יוסף, בדיוק בשבילך

פטרייה בציפורן,
זיהום פטרייתי  המוגדר כפטרייה בציפורן, המופיע מתחת לציפורן, זוהי אינה מחלה חדשה של העידן המודרני, אלא מחלה שקיימת עוד מימי קדם. אם בעבר טיפלו בפטרייה בציפורן, באמצעות תרופות סבתא כמו חומץ, או שמנים אתריים, הרי שהיום יש טיפולים חדשניים לתופעה באמצעות לייזר או באמצעות משחות מיוחדות. אדם שסובל מתופעה של פטרייה בציפורן, יהיו לו הסימפטומים הבאים: ציפורן מתעבה, שינוי צבע הציפורן, ואפשרות להתפרקות הציפורן

פדיקור בבת-ים,
בעיר בת ים והסביבה ישנם לא מעט פתרונות של אסתטיקה טיפוח ויופי, המוצעים בעיר. במכוני יופי בבת ים, עיצוב גבות, בניית ציפורניים, טיפול פנים, הסרת שיער, מניקור, פדיקור, לק ג'ל, עיסוי, ניקוי פנים, ועוד הם טיפולים בסיסים ויסודיים, כאשר כמובן מדובר במכון יופי מקצועי או בקוסמטיקאית מקצועית עם ניסיון וותק. אצל שרונה יוסף, קוסמטיקאית מומלצת בבתים, מקצועית המתמחה מעל 20 שנה במגוון טיפולים לבריאות כפות הידיים והרגליים הכוללים ביניהם, פדיקור רפואי, מניקור, בניית ציפורניים מקצועית וכל מה שקשור לבריאות הציפורן, פטרת ציפורניים, פטריות ברגלים ועוד. השירות של פדיקור בבת ים, אומרת שרונה יוסף, נחוץ במיוחד בבת ים, עקב האקלים הים תיכוני בעיר כעיר חוף למרגלות הים התיכון. פדיקור, ומניקור, עוזרים לשפר את המראה של כף הרגל והיד ומראה הציפורניים. כמו מפחית את הסיכון למחלות שונות, כמו פטרת ציפורניים. פטריות ברגלים, ועוד, היות ומדובר באזור רגיש מאד ונתון לשינויי אקלימים קיצונים, חשוב שטיפול זה יתבצע גם הוא אך ורק על ידי פדיקוריסטית מקצועית, או נשות מקצוע, המתמחות בכך. אז מעכשיו תדעי רוצה לעשות פדיקור בבת ים?, רק אצל קוסמטיקאית בבת-ים?, זאת שרונה יוסף, קוסמטיקאית מומלצת, מקצועית ומדופלמת מבצעת פדיקור רפואי בבת ים.

פטריות ברגליים,
תופעה נפוצה של פטריות ברגליים, בקרב אנשים מבוגרים, כדי שיתפתחו פטריות ברגליים, יש צורך בתנאים של חום ולחות, והיות שבין אצבעות הרגליים יש תנאי חום ולחות, הפטריות מתפתחות שם בקלות. כדי למנוע את הסיכון של התפתחות פטריות ברגליים, חשוב לשמור על כפות רגליים יבשות ונקיות, ולהימנע מלנעול לאורך זמן נעליים סגורות עם גרביים שיגרמו לכף הרגל להזיע, בנוסף לכך אסור להשתמש בגרביים שמישהו אחר גרב אותן קודם.

   

מטופל נהנה...
מקוסמטיקאית בבת-ים, פרא רפואית ומוסמכת, המבצעת טיפולים מקצועיים של טיפוח ובריאות כף הרגל והיד. שרונה יוסף, קוסמטיקאית מומלצת, פדיקוריסטית רפואית, מוסמכת המתמחה בפדיקור, ובפרט בפדיקור רפואי, הכולל טיפול בציפורן חודרנית, טיפול בפטרת ציפורניים, וטיפוח כף הרגל. שרונה יוסף מציעה גם טיפול מניקור מקצועי, בניית ציפורניים, איפור בשיטת השערה ועיצוב בלק. שרונה יוסף, מבצעת שעווה מכל חלקי הגוף, טיפולי פנים, פילינג טבעי פנים, טיפול באקנה, עיסויים רפואיים, גבות בשיטת השערה ועוד.

פרטים על שירותים נוספים, ניתנים על ידי שרונה יוסף קוסמטיקאית בבת-ים, בהצגת ‏תעודת עובד בלבד, אין כפל מבצעים, בכפוף לתקנון.

מפת הגעה לרחוב חביבה רייק 4 בת ים


הצג את המקומות של Gonow במפה גדולה יותר

הטבות ומבצעים לעובדי חברות שבהסדר בלבד!
כאן קיימות הטבות ומבצעים נוספים לעובדי חברות שבהסדר בלבד!תוקף: אוגוסט 2020
קוסמטיקאית בבת-ים
בת-ים, חביבה רייק 4. 077-4560656 
 

איפור מקצועי  | אירועים  | בתי אבות  | גדרות ושערים  | דוכנים וירידים  | דירות חדשות  | הובלות  | הריון ולידה  |
חיות מחמד  | טיפוח ובריאות  | לבית ולמשרד  | מכוני יופי  | מעצבי פנים ואדריכלים  | מרפאות שיניים  | מתנות  | נעליים ואורטופדיה  |
ספורט וכושר  | פיננסים  | צילום  | קורסים וסדנאות  | קייטרינג ואוכל מוכן  | רפואה משלימה  | שירותים משפטיים  | שמלות כלה וערב  |
תחבורה עירונית  | תיירות, נופש וספא  | תכשיטים  | הטבות לעובדים  | הנחות לועדי עובדים  | אודותינו  | הסדר חברות  | מועדון חברים  | רשימת תפוצה

תפריט הטבות


  פשוש פרימיום בע"מ, פרסום שיווק ושרות למגזר העסקי, טלפון: 077-4560656 נייד: 050-3727346
* כל המידע המופיע באתר "פשוש פרימיום" באחריות המפרסמים בלבד וכל האמור באתר "פשוש פרימיום" הינו בגדר המלצה בלבד *
WEBSTUFF israel :: www.WEBSTUFF.co.il :: פתרונות אינטרנט אחסון אתרים  אחסון אתר